ВВГ-П нгд 3x2,5 мм²

Виробник

СКЗ

Категорія

Кабелі

 

ВВГ-П нгд 3x2,5 мм² від Слобожанського кабельного заводу — це плоский cиловий мідний кабель з ізоляцією кожної жили в оболонці з полівінілхлориду, яка не підтримує горіння та має низьке димовиділення в разі пожежі.

Силовий кабель ВВГ нгд використовують для прокладки як у вологих або сирих, так і в сухих місцях, в різних виробничих і промислових приміщеннях. 
Як правило, використовується кабель цього виду для прокладки в установках стаціонарного типу, де змінна номінальну напругу становить 6 000 В, частотою 50 Гц. Виріб використовується на спеціальних естакадах, в кабельних блоках, в траншеях, в лотках. Оскільки проведення плоскої форми це дозволяє значно зменшити розмір коробів і каналів для укладання дроти. Є можливості і необхідні технічні характеристики, щоб прокласти цей кабель на відкритій місцевості і на повітрі, і найголовніше - це відсутність загрози механічного пошкодження кабелю в ході експлуатації. Але настійно не рекомендується його використання в земельних траншеях. Кабель типу ВВГнгд також призначений для прокладки ліній на атомних станціях 2, 3, 4 класів (при поставках на внутрішній ринок).

• Температура експлуатації: від -50 °С до +50 °С
• Стійкість до горіння: не поширюють горіння при одиночній і пучковій прокладці
• коефіцієнти димоутворення становить при тлінні 50 <Dm≤500 м²/кг, що відповідає класу ДТк1 ДСТУ4809:2007.
• Максимальна напруга: 660-1000 В.
• Мінімальний радіус вигину при прокладці повинен бути не менше 7,5 Dн для багатожильних кабелів і не менше 10 Dн для одножильних (Dн - зовнішній діаметр кабелю, мм.)
• Термін експлуатації: 30 років

 

СКЗ - якісна кабельна продукція